Jazda Konna Gdynia Zajęcia Dostosowane Do Umiejętności Dorośli I Dzieci Od 4 Lat Skoki Tereny Kryta Hala | Stajnia Mustang Nauka Jazdy Konnej Dla Każdego

Jazda konna

Nasza stajnia prowadzi naukę jazdy konnej zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Lekcje odbywają się zawsze pod czujnym okiem instruktora, a ich intensywność jest dopasowana do możliwości jeźdźca.

Przygoda z jeździectwem zaczyna się zwykle od ćwiczeń na lonży, podczas których przyswajamy sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa, postępowania z koniem, a także wykonujemy podstawowe ćwiczenia ruchowe mające na celu poprawę naszej równowagi i nabycie odpowiednich nawyków.

Kolejne kroki w nauce jazdy konnej to próby samodzielnej jazdy na maneżu, nauka jazdy w szybszych chodach oraz panowania nad koniem.

Osoby bardziej zaawansowane mają możliwość wzięcia udziału w treningach skokowych oraz ujeżdżeniowych, także przygotowawczych do zawodów oraz egzaminów na odznaki jeździeckie.

Nasze konie są doświadczone w pracy z różnymi osobami, są zrównoważone i przyjaźnie nastawione do ludzi.

Stajnia bezpłatnie wypożycza kaski oraz kamizelki ochronne.

Jazda konna

Szółka od 4 roku życia

Zapraszamy do szkółki jazdy konnej.
W ramach nauki jazdy konnej: lonża, maneż, skoki.

Szkółka jeździecka już od 190 zł!

Dla dzieci od 4 roku życia prowadzimy szkółki jeździeckie, polegające na połączeniu jazdy z nauką pielęgnacji, siodłania, kiełzania, zajmowania się koniem w stajni i poza nią.

Miesięczny koszt to 190 zł, a w ramach każdej 1 godzinnej lekcji uczymy się:

  • nauki jazdy na maneżu lub lonży z instruktorem a nawet wyjeżdżamy w teren
  • pielęgnacji konia, siodłania, kiełzania, sposobu postępowania ze zwierzęciem

Zajęcia są idealnym pomysłem dla dzieci szukających kontaktu z koniem i pragnących w miłym otoczeniu spędzić swój wolny czas. Szkółka jest dobrą alternatywą dla standardowych zajęć pozaszkolnych- poza jej sportowym charakterem, nasi podopieczni uczą się samodzielności i szacunku dla otaczającej ich natury.

 

Szółka od 4 roku życia

Prowadzimy naukę jazdy dla dorosłych

nie ma tu żadnych ograniczen wiekowych.

Spełnij swoje marzenia!

Jazda w terenie

Zapraszamy na jazdy w teren po nadmorskich plażach klifach i lasach. Organizujemy wyprawy również dla początkujących na zasadzie wyjazdu na spacer w stępie lub prowadzenia konia w terenie przez instruktora.

Jazda w terenie

Kursy

jazda-konna-5

Akademia Jeździecka.

Regularne zajęcia.

16 godzin w miesiącu

Grupy 3-4 osobowe

Nauka Skoków Ujeżdżenia

Więcej informacji

Zapisy telefoniczne 517 600 654

jazda-konna-6

Kurs Jeździecki 14 Godzin 690 zł. Od Podstaw po Wyjazd w Teren

Zaczynamy od nauki jazdy podstaw na lonży, siodłania konia poprzez jazdę samodzielna na placu maneżu aż do wyjazdów w teren i całodniowego rajdu.

Zapisy telefoniczne 501 154 385

facebook sklep jeździecki

Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /wp-includes/functions.php on line 4212