Jazda Konna Gdynia Zajęcia dostosowane do Umiejętności Dorośli i Dzieci od 4 lat Skoki Tereny Kryta Hala | Stajnia Mustang Nauka Jazdy Konnej dla Każdego

Jazda konna

Nasza stajnia prowadzi naukę jazdy konnej zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Lekcje odbywają się zawsze pod czujnym okiem instruktora, a ich intensywność jest dopasowana do możliwości jeźdźca. Przygoda z jeździectwem zaczyna się zwykle od ćwiczeń na lonży, podczas których przyswajamy sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa, postępowania z koniem, a także wykonujemy podstawowe ćwiczenia ruchowe mające na celu poprawę naszej równowagi i nabycie odpowiednich nawyków. Kolejne kroki w nauce jazdy konnej to próby samodzielnej jazdy na maneżu, nauka jazdy w szybszych chodach oraz panowania nad koniem. Osoby bardziej zaawansowane mają możliwość wzięcia udziału w treningach skokowych oraz ujeżdżeniowych, także przygotowawczych do zawodów oraz egzaminów na odznaki jeździeckie. Nasze konie są doświadczone w pracy z różnymi osobami, są zrównoważone i przyjaźnie nastawione do ludzi. Stajnia bezpłatnie wypożycza kaski oraz kamizelki ochronne.

Jazda konna

Szółka od 4 roku życia

Zapraszamy do szkółki jazdy konnej. W ramach nauki jazdy konnej: lonża, maneż, skoki.

Szkółka jeździecka już od 48 zł/godzinę! Dla dzieci od 4 roku życia prowadzimy szkółki jeździeckie, polegające na połączeniu jazdy z nauką pielęgnacji, siodłania, kiełzania, zajmowania się koniem w stajni i poza nią. W ramach każdej 1 godzinnej lekcji uczymy się:

  • nauki jazdy na maneżu lub lonży z instruktorem a nawet wyjeżdżamy w teren
  • pielęgnacji konia, siodłania, kiełzania, sposobu postępowania ze zwierzęciem

Zajęcia są idealnym pomysłem dla dzieci szukających kontaktu z koniem i pragnących w miłym otoczeniu spędzić swój wolny czas. Szkółka jest dobrą alternatywą dla standardowych zajęć pozaszkolnych- poza jej sportowym charakterem, nasi podopieczni uczą się samodzielności i szacunku dla otaczającej ich natury.

Szółka od 4 roku życia

Prowadzimy naukę jazdy dla dorosłych

nie ma tu żadnych ograniczen wiekowych.

Spełnij swoje marzenia!

Jazda w terenie

Zapraszamy na jazdy w teren po nadmorskich plażach i lasach. Organizujemy wyprawy również dla początkujących na zasadzie wyjazdu na spacer w stępie lub prowadzenia konia w terenie przez instruktora.

Jazda w terenie

Teren w stępie "w ręku"

NOWOŚĆ

Jako jedna z niewielu stajni prowadzimy tereny w ręku po plaży. Zapraszamy wszystkich tych, którzy nigdy nie dosiadali wierzchowca lub dopiero zaczynają  swoją przygodę z jeździectwem. Oferujemy jazdę po urokliwych nadmorskich  terenach oraz plaży. Spacer   odbywa się  w asyście osoby doświadczonej, która prowadzi konia w ręku.

Teren w stępie

Kursy

jazda-konna-5

Akademia Jeździecka.

Regularne zajęcia.

16 godzin w miesiącu

Grupy 3-4 osobowe

Nauka Skoków Ujeżdżenia

Więcej informacji

Zapisy telefoniczne 517 600 654

jazda-konna-6

Kurs Jeździecki 14 Godzin 790 zł. Od Podstaw po Wyjazd w Teren

Zaczynamy od nauki jazdy podstaw na lonży, siodłania konia poprzez jazdę samodzielna na placu maneżu aż do wyjazdów w teren i całodniowego rajdu.

Zapisy telefoniczne 517 600 654

Przystojny tristan życzy wszystkim paniom wszystkiego najlepszego ...

PRZYWITANIE WIOSNY W STAJNI ZAMEK NAD MORZEM W RZUCEWIE!!! SOBOTA – 21 MARCA PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
Wiosna to czas przygotowań do odznak jeździeckich. Zapewne towarzyszy Wam stres związany z pierwszymi przejazdami ujeżdżeniowymi ocenianymi przez sędziów. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności i przekonać się o gotowości do wzięcia udziału w brązowej lub srebrnej odznace jeździeckiej zapraszamy na KONKURS PRÓBY UJEŻDZENIA. Będziecie mieli możliwość przejechania czworoboku na brązową lub srebrną odznakę jeździecką, który zostanie oceniony przez zawodniczkę w tej dyscyplinie. Dowiecie się nad czym warto jeszcze popracować przed przystąpieniem do oficjalnego egzaminu.
Tego dnia zapraszamy również naszych młodszych i mniej doświadczonych jeźdźców, którzy chcieliby wziąć udział w KONKURSIE „MOJE PIERWSZE KROKI”. Zadaniem jeźdźców będzie pokonanie toru przeszkód w stępie i kłusie. Konkurencja przeznaczona jest również dla naszych tzw. „lonżowiczów”, którzy mogą przejechać tor przeszkód z asekuracją.
NIEDZIELA – 22 MARCA DRUGI DZIEŃ WIOSNY
Czyli to na co wszyscy czekali najbardziej: KONKURSY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY. Przed Wami trzy konkurencje do wyboru:
1. MINI MINI LL
2. MINI LL
3. LL
KONKURS PRÓBY UJEŻDZENIA: I przejazd 30zł + każdy kolejny 20zł
KONKURS MOJE PIERWSZE KROKI: I przejazd 30zł + każdy kolejny 20zł
KONKURSY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY: I przejazd 50zł + każdy kolejny 20zł !!!UWAGA!!! ZAPISÓW DOKONUJEMY U INSTRUKTORÓW TYLKO I WYŁĄCZNIE DO 14 MARCA. DO TEGO DNIA RÓWNIEŻ TRZEBA UIŚCIĆ OPŁATE ZA WYBRANE PRZEZ WAS KONKURENCJE. WYKUPIENIE DODATKOWYCH PRZEJAZDÓW W DNIU ZAWODÓW TO KOSZT 50ZŁ.
Zapraszamy również rodziców oraz osoby towarzyszące. Na miejscu będzie można wypić ciepłą herbatę oraz posilić się pysznymi przekąskami. 😊
...

Olga ex aquo pierwsze miejsce. Gratulacje ...

Z okazji tłustego czwartku Hawana wcinająca latem trawkę. Dlaczego akurat ona? Zgadnijcie sami 😁 ...

Akademia skacze @horses_castle_by_the_sea ...

Olga szykując się do kolejnych zawodów ❤️ ...

Nasz rudzielec po jeździe 💕🐴 @miriniutek @horses_castle_by_the_sea ...

Wspieranie przyjaciół nawet kiedy ze sobą konkurujemy to bardzo sportowe zachowanie 🚀
Tak trzymać 💪🏻
...

Olga i Damos już po pierwszym starcie Trzymamy kciuki za Olę ...