Nasza Stajnia | Stajnia Mustang Nauka Jazdy Konnej dla Każdego

Nasza Stajnia

Posiadamy konie i kuce dla dorosłych i dzieci w różnym wieku oraz stopnia zaawansowania nasi instruktorzy i hipnoterapeuci są doświadczeni i mają indywidulane podejście do każdego klienta. Prowadzimy indywidulane treningi lub  zajęcia w grupach. Na ternie stajni jest  duża kryta ujeżdżalnia idealna do jazdy w złej pogodzie. Place do jazdy są oświetlanie co umożliwia jazdę również wieczorami.

Pozostał informacje o nas znajdziesz na:

Facebook

YouTube

Instagram

https://www.facebook.com/Wczasywsiodle

https://www.facebook.com/SzkolkaJezdziecka

https://www.facebook.com/feriewsiodle

https://plus.google.com/b/104131180617359385914/+StajniaMustangMosty

Twitter

Tripadvisor

Stajnia czynna w godz. 9-19.

Nasza Stajnia

Kontakt

Telefon: 517 600 654

mail: stajnia@stajniamustang.com

ul. Szkolna 7A

81-198 Mosty

Kontakt
Historia

Historia

Stajnie założyłem w 1993 roku wraz z ojcem, który miał okazje jeździć jeszcze na prawdziwym mustangu z UNRY stąd nazwa Mustang.

Następnie do zespołu dołączyli: Iwona Lewandowska, Marlena Budych, Robert Motylewski, Bogdan Przygoda, Angelika Bandera, Danuta Zakrzewska, Kamila Deluga. Stajnie wspólnie budowaliśmy przez ponad 20 lat.

Kawaleria

Udostępnimy konie Gdyńskiej Kawalerii, nasze konie uczestniczą w filmach historycznych, odtwarzaniu bitew z okresu II wojny światowej i uroczystościach patriotycznych.

Kawaleria
Nasze Konie

Nasze Konie

Atos

 

 

 

 

Atos to nasz ogierek lubi czasem wyjść na spacerek, Lubi być przytulany i za uszkiem przez wszystkich głaskany

 

 

 

 

 

Atos

Nirvana

 

 

 

 

Nirvana- Ze stajni Iskra przyjechała morskiego powietrza się nawdychała, w zawodach jeździeckich startowała i młodym jeźdźcom w zdobywaniu doświadczenia pomagała

 

 

 

 

 

Nirvana

Mocco

 

 

 

 

Mocco – Lipicański wałach urzekający swoją niezwykła urodą niejednego jeźdźca. Świetnie sprawdza się na treningach skokowych pod doświadczonymi jeźdźcami imponując ogromną siłą w skoku. Pięknie prezentuje się również w parze w bryczce z drugim naszym Lipicanem wałachem Flamenco.

 

 

 

 

 

Mocco

Flamenco

 

 

 

 

Flamenco- wałach cechujący się doskonałym charakterem dzięki czemu sprawdza się jako koń dla początkujących na pierwsze samodzielne jazdy oraz na treningi skokowe dzięki dużej sile w skoku oraz dokładności. Lipican skradający serca wielu z naszych jeźdźców. Sprawdza się również jako koń terenowy dla każdego chcącego wybrać się poza plac treningowy.

 

 

 

 

 

Flamenco

Perła

 

 

 

 

Perła- klacz o wyjątkowym charakterze jest idealna na pierwsze lonże oraz wszelkiego typu jazdy pod zdecydowanym jeźdźcem. Bardziej zaawansowani uczestniczą z nią również w treningach skokowych. Dzięki temu że jest małym koniem o spokojnym charakterze uwielbiają ją wszystkie dzieci.

 

 

 

 

 

Perła

Nikita

 

 

 

 

 

 

 

Nikita Szlachetna wielkopolska klacz z wielkim sercem do skoków i doskonałą techniką, koń w sam raz dla zaawansowanych jeźdźców na treningi skokowe chcących rozwijać swoje umiejętności. Uwielbiana przez instruktorów jako prowadząca tereny przez swój silny charakter. Również dobrze sprawdza się na lonżach z początkującymi dzięki swoim równym i miękki chodom.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikita

Lotna

 

 

 

 

Lotna klacz starsza i doświadczona, miłością do dzieci wypełniona, skacze, biega, galopuje błędy jeźdźca wyłapuje.

 

 

 

 

 

Lotna

Kasia

 

 

 

 

 

Kasia- zimnokrwista siwa klacz chodzi w tereny jak i w bryczce. Idealna na przejażdżki w teren dla początkujących.

 

 

 

 

 

 

 

Kasia

Wersja

 

 

 

 

Wersja- srokata klacz uwielbiana przez początkujący na wyprawy w teren. Spokojna niczego się nie boi, dzięki swojemu charakterowi idealnie sprawdza się  na rozpoczęcie kontaktów z końmi.

 

 

 

 

 

Wersja

Baccara

 

 

 

 

 

 

 

 

Baccara wysokie noty na torach zdobywała bo najlepiej się ścigała i na podium nie raz zawitała.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baccara

Kalina

 

 

 

 

Kalina- Rasowy koń wielkopolski po ojcu Vittorio który przoduje w skokach. Energiczna, a zarazem spokojna klacz. Miękko nosi jeźdźca w swoich chodach. Ma zamiłowanie do skoków po ojcu a do tego cechuje się wybitną techniką i dokładnością.

 

 

 

 

 

 

Kalina

Jantar

 

 

 

 

Jantar- doświadczony kucyk po karierze sportowej wprowadza młodych adeptów jeździectwa w świat małego sportu. Uczestniczył w egzaminach na odznaki jeździeckie z obozowiczami oraz dziećmi trenującymi w naszej stajni.

 

 

 

 

 

Jantar

Tara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tara-  bułany kucyk uczestniczący w zajęciach szkółek dla najmłodszych, idealna swoim charakterem na hipoterapie. Ma wielkie serce do skoków dzięki czemu uczestniczyła w zawodach skokowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tara

Woman in love

 

 

 

 

Woman in love- koń sportowy startujący w zawodach ujeżdzeniowych. W swojej karierze startowała do N klasy włącznie z bardzo dobrymi wynikami. Klacz z wybitnym pochodzeniem jej ojciec Clinton holsztyński ogier startował z powodzeniem w takich konkursach jak : IO w Atenach gdzie zajął 4 miejsce oraz na tym samym miejscu ukończył konkurs Wielkiej Nagrody Akwizgranu. W 2005 roku wygrał konkurs CSIO w Poznaniu. Klacz dostępna na indywidualne treningi ujeżdzeniowe.

 

 

 

 

 

Woman in love

Poznajcie nasz Zespół

Nicola- Jest bardzo wymagającą instruktorką ale świetnie przekazuję wiedzę,  w swojej karierze brała udział w zawodach jeździeckich w dyscyplinie skoki przez przeszkody do klasy N, ma również doświadczenie w treningu młodych koni. W naszej stajni przygotowała wiele osób do oznak jeździeckich oraz zawodów

Magda jest fanką terenów, zna każdy zakątek naszych lasów, prowadziła wiele rajdów długodystansowych, jest przesympatyczną dziewczyną która kocha pracę z ludźmi, jest bardzo cierpliwa, zawsze uśmiechnięta i świetnie przekazuje swoją wiedzę

Poznajcie nasz Zespół

Dojazd

Dojazd

Przystojny tristan życzy wszystkim paniom wszystkiego najlepszego ...

PRZYWITANIE WIOSNY W STAJNI ZAMEK NAD MORZEM W RZUCEWIE!!! SOBOTA – 21 MARCA PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
Wiosna to czas przygotowań do odznak jeździeckich. Zapewne towarzyszy Wam stres związany z pierwszymi przejazdami ujeżdżeniowymi ocenianymi przez sędziów. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności i przekonać się o gotowości do wzięcia udziału w brązowej lub srebrnej odznace jeździeckiej zapraszamy na KONKURS PRÓBY UJEŻDZENIA. Będziecie mieli możliwość przejechania czworoboku na brązową lub srebrną odznakę jeździecką, który zostanie oceniony przez zawodniczkę w tej dyscyplinie. Dowiecie się nad czym warto jeszcze popracować przed przystąpieniem do oficjalnego egzaminu.
Tego dnia zapraszamy również naszych młodszych i mniej doświadczonych jeźdźców, którzy chcieliby wziąć udział w KONKURSIE „MOJE PIERWSZE KROKI”. Zadaniem jeźdźców będzie pokonanie toru przeszkód w stępie i kłusie. Konkurencja przeznaczona jest również dla naszych tzw. „lonżowiczów”, którzy mogą przejechać tor przeszkód z asekuracją.
NIEDZIELA – 22 MARCA DRUGI DZIEŃ WIOSNY
Czyli to na co wszyscy czekali najbardziej: KONKURSY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY. Przed Wami trzy konkurencje do wyboru:
1. MINI MINI LL
2. MINI LL
3. LL
KONKURS PRÓBY UJEŻDZENIA: I przejazd 30zł + każdy kolejny 20zł
KONKURS MOJE PIERWSZE KROKI: I przejazd 30zł + każdy kolejny 20zł
KONKURSY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY: I przejazd 50zł + każdy kolejny 20zł !!!UWAGA!!! ZAPISÓW DOKONUJEMY U INSTRUKTORÓW TYLKO I WYŁĄCZNIE DO 14 MARCA. DO TEGO DNIA RÓWNIEŻ TRZEBA UIŚCIĆ OPŁATE ZA WYBRANE PRZEZ WAS KONKURENCJE. WYKUPIENIE DODATKOWYCH PRZEJAZDÓW W DNIU ZAWODÓW TO KOSZT 50ZŁ.
Zapraszamy również rodziców oraz osoby towarzyszące. Na miejscu będzie można wypić ciepłą herbatę oraz posilić się pysznymi przekąskami. 😊
...

Olga ex aquo pierwsze miejsce. Gratulacje ...

Z okazji tłustego czwartku Hawana wcinająca latem trawkę. Dlaczego akurat ona? Zgadnijcie sami 😁 ...

Akademia skacze @horses_castle_by_the_sea ...

Olga szykując się do kolejnych zawodów ❤️ ...

Nasz rudzielec po jeździe 💕🐴 @miriniutek @horses_castle_by_the_sea ...

Wspieranie przyjaciół nawet kiedy ze sobą konkurujemy to bardzo sportowe zachowanie 🚀
Tak trzymać 💪🏻
...

Olga i Damos już po pierwszym starcie Trzymamy kciuki za Olę ...