Nasza Stajnia | Stajnia Mustang Nauka Jazdy Konnej dla Każdego

Nasza Stajnia

Posiadamy konie i kuce dla dorosłych i dzieci w różnym wieku oraz stopnia zaawansowania nasi instruktorzy i hipnoterapeuci są doświadczeni i mają indywidulane podejście do każdego klienta. Prowadzimy indywidulane treningi lub  zajęcia w grupach maksymalnie 4 osobowych. Na ternie stajni jest  duża kryta ujeżdżalnia idealna do jazdy w złej pogodzie. Place do jazdy są oświetlanie co umożliwia jazdę również wieczorami.

Pozostał informacje o nas znajdziesz na:

Facebook

YouTube

Instagram

https://www.facebook.com/Wczasywsiodle

https://www.facebook.com/SzkolkaJezdziecka

https://www.facebook.com/feriewsiodle

https://plus.google.com/b/104131180617359385914/+StajniaMustangMosty

Twitter

Tripadvisor

Stajnia czynna w godz. 9-19.

Nasza Stajnia

Kontakt

Telefon: 517 600 654

mail: stajnia@stajniamustang.com

ul. Szkolna 7A

81-198 Mosty

Kontakt
Historia

Historia

Stajnie założyłem w 1993 roku wraz z ojcem, który miał okazje jeździć jeszcze na prawdziwym mustangu z UNRY stąd nazwa Mustang.

Następnie do zespołu dołączyli: Iwona Lewandowska, Marlena Budych, Robert Motylewski, Bogdan Przygoda, Angelika Bandera, Danuta Zakrzewska, Kamila Deluga. Stajnie wspólnie budowaliśmy przez ponad 20 lat.

Kawaleria

Udostępnimy konie Gdyńskiej Kawalerii, nasze konie uczestniczą w filmach historycznych, odtwarzaniu bitew z okresu II wojny światowej i uroczystościach patriotycznych.

Kawaleria
Nasze Konie

Nasze Konie

Atos

 

 

 

 

Atos to nasz ogierek lubi czasem wyjść na spacerek, Lubi być przytulany i za uszkiem przez wszystkich głaskany

 

 

 

 

 

Atos

Nirvana

 

 

 

 

Nirvana- Ze stajni Iskra przyjechała morskiego powietrza się nawdychała, w zawodach jeździeckich startowała i młodym jeźdźcom w zdobywaniu doświadczenia pomagała

 

 

 

 

 

Nirvana

Mocco

 

 

 

 

Mocco – Lipicański wałach urzekający swoją niezwykła urodą niejednego jeźdźca. Świetnie sprawdza się na treningach skokowych pod doświadczonymi jeźdźcami imponując ogromną siłą w skoku. Pięknie prezentuje się również w parze w bryczce z drugim naszym Lipicanem wałachem Flamenco.

 

 

 

 

 

Mocco

Flamenco

 

 

 

 

Flamenco- wałach cechujący się doskonałym charakterem dzięki czemu sprawdza się jako koń dla początkujących na pierwsze samodzielne jazdy oraz na treningi skokowe dzięki dużej sile w skoku oraz dokładności. Lipican skradający serca wielu z naszych jeźdźców. Sprawdza się również jako koń terenowy dla każdego chcącego wybrać się poza plac treningowy.

 

 

 

 

 

Flamenco

Perła

 

 

 

 

Perła- klacz o wyjątkowym charakterze jest idealna na pierwsze lonże oraz wszelkiego typu jazdy pod zdecydowanym jeźdźcem. Bardziej zaawansowani uczestniczą z nią również w treningach skokowych. Dzięki temu że jest małym koniem o spokojnym charakterze uwielbiają ją wszystkie dzieci.

 

 

 

 

 

Perła

Nikita

 

 

 

 

 

 

 

Nikita Szlachetna wielkopolska klacz z wielkim sercem do skoków i doskonałą techniką, koń w sam raz dla zaawansowanych jeźdźców na treningi skokowe chcących rozwijać swoje umiejętności. Uwielbiana przez instruktorów jako prowadząca tereny przez swój silny charakter. Również dobrze sprawdza się na lonżach z początkującymi dzięki swoim równym i miękki chodom.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikita

Lotna

 

 

 

 

Lotna klacz starsza i doświadczona, miłością do dzieci wypełniona, skacze, biega, galopuje błędy jeźdźca wyłapuje.

 

 

 

 

 

Lotna

Kasia

 

 

 

 

 

Kasia- zimnokrwista siwa klacz chodzi w tereny jak i w bryczce. Idealna na przejażdżki w teren dla początkujących.

 

 

 

 

 

 

 

Kasia

Wersja

 

 

 

 

Wersja- srokata klacz uwielbiana przez początkujący na wyprawy w teren. Spokojna niczego się nie boi, dzięki swojemu charakterowi idealnie sprawdza się  na rozpoczęcie kontaktów z końmi.

 

 

 

 

 

Wersja

Baccara

 

 

 

 

 

 

 

 

Baccara wysokie noty na torach zdobywała bo najlepiej się ścigała i na podium nie raz zawitała.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baccara

Kalina

 

 

 

 

Kalina- Rasowy koń wielkopolski po ojcu Vittorio który przoduje w skokach. Energiczna, a zarazem spokojna klacz. Miękko nosi jeźdźca w swoich chodach. Ma zamiłowanie do skoków po ojcu a do tego cechuje się wybitną techniką i dokładnością.

 

 

 

 

 

 

Kalina

Jantar

 

 

 

 

Jantar- doświadczony kucyk po karierze sportowej wprowadza młodych adeptów jeździectwa w świat małego sportu. Uczestniczył w egzaminach na odznaki jeździeckie z obozowiczami oraz dziećmi trenującymi w naszej stajni.

 

 

 

 

 

Jantar

Tara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tara-  bułany kucyk uczestniczący w zajęciach szkółek dla najmłodszych, idealna swoim charakterem na hipoterapie. Ma wielkie serce do skoków dzięki czemu uczestniczyła w zawodach skokowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tara

Woman in love

 

 

 

 

Woman in love- koń sportowy startujący w zawodach ujeżdzeniowych. W swojej karierze startowała do N klasy włącznie z bardzo dobrymi wynikami. Klacz z wybitnym pochodzeniem jej ojciec Clinton holsztyński ogier startował z powodzeniem w takich konkursach jak : IO w Atenach gdzie zajął 4 miejsce oraz na tym samym miejscu ukończył konkurs Wielkiej Nagrody Akwizgranu. W 2005 roku wygrał konkurs CSIO w Poznaniu. Klacz dostępna na indywidualne treningi ujeżdzeniowe.

 

 

 

 

 

Woman in love

Poznajcie nasz Zespół

Nicola- Jest bardzo wymagającą instruktorką ale świetnie przekazuję wiedzę,  w swojej karierze brała udział w zawodach jeździeckich w dyscyplinie skoki przez przeszkody do klasy N, ma również doświadczenie w treningu młodych koni. W naszej stajni przygotowała wiele osób do oznak jeździeckich oraz zawodów

Maja jest instruktorem który kocha pracę z dzieci, prowadzi naukę jazdy konnej od podstaw interesuje się jeździectwem naturalnym i świetnie łączy to z klasyczną szkołą jazdy

Magda jest fanką terenów, zna każdy zakątek naszych lasów, prowadziła wiele rajdów długodystansowych, jest przesympatyczną dziewczyną która kocha pracę z ludźmi, jest bardzo cierpliwa, zawsze uśmiechnięta i świetnie przekazuje swoją wiedzę

Zuzia na początku swojej kariery brała udział w zawodach jeździeckich w dyscyplinie skoki przez przeszkody, teraz swoją miłość przelała na ujeżdżenie i w tej dyscyplinie czuję się najlepiej, jest uwielbiana przez wszystkie dzieci z wzajemnością

Poznajcie nasz Zespół

Dojazd

Dojazd z Gdyni Autobusami miejskimi 146 i 105 z Rumii autobusem 173 z przesiadką w Kosakowie na 146 w k lub 105 koniec trasy przystanek Mosty- Ogrodowa

Samochodem:

Z Gdynia droga do Rewy w Mostach skręcamy w głownią drogę do Mechelinek Stajnia znajduję się po lewej stronie przy ulicy.

Z Rumii dojazd „pasem startowym” zjazd w lewo na Rewę

Obwodnicy trójmiasta zjazd na Port Gdynia, Obłuże, Pogórze na końcu ulicy Kwiatkowskiego skręcamy w lewo i kierujemy się w stronę KosakowaKon

Dojazd
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.